základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 07.12. 2015 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Po čertech skvělý den

V pátek 4. prosince se děti z vinohradské družiny proměnily v malé čertíky a čertice. Že se bojíme zloduchů? Nevíme, kdo je Lucifer? Ani náhodou! Družinka se rázem stala ďábelským peklem, kde si i ti nejmenší mohli vyzkoušet různé pekelné kousky. Čekalo je spoustu zábavy a čertovin, jako je klouzání na lavičce, míchání v kotli, trefa na branku, hra Twister, slalom a v neposlední řadě i čertovská honička. A co by to bylo za peklo, kdybychom si nezkusili pořádně zatopit pod kotlem plné hříšných duší. Na konci jejich zápolení nechyběla ani sladká odměna.

A kdo nesoutěžil, čertovské dekorace vyráběl. Jsou nádherné!

 

ČERTOVSKÁ FOTOGALERIE:

 

                                                                    Aneta Šupinová