základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 06.12. 2015 Autor článku Autor:

Plavání je hra

To znamená, že se děti nejenom zdokonalují v plavání, ale také podnikají a zkouší nové věci a plavecké styly. Například ovládají pravidla vodního póla, učí se používat ploutve, dostávají základy potápění, hrají různé hry a zažívají spoustu legrace. Samozřejmé je využívání všech vodních atrakcí, které jsou na Delfínu k dispozici. Jistě si dovedete představit, jak to frčí na tobogánu, že řeka je opravdu divoká a whirpool představuje místo pro kamarádský rozhovor. Nevšedním zážitkem jsou ovšem parní kabinky s vůní eukalyptu a solné tepidarium.

Mikulášské plavání bylo navíc i sladké, protože bazénová paní učitelka Mirka Prná přinesla všem plaváčkům perníčky. Moc děkujeme!!!!

Prostě na pátek se moc těšíme a užíváme si to.

 

Žáci 4. a 5. tříd.

FOTOGALERIE