základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 22.07. 2013 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Pátý den na sportovním táboře

1.DEN   2.DEN   3.DEN   4.DEN   5.DEN

Pátek patřil odpočinku a zábavě. Skupina mladších dětí navštívila zábavní park Galaxie a výstavu Podmořský svět ve Zlíně. Starší děti si užívaly v Amfíku Bukovina v Popovicích, kde pro ně byla připravena adrenalinová zábava.

 

Naše poděkování patří firmám :

VOMA, TEKOO, VASTEX Holešov, Intersport, YARO, Adriagold, GALICJA, HAMÉ Babice, Delta, papírnictví Řihák, knihkupectví Mošková Marcela, SIKO koupelny, Město Uh.Brod, FlorbalPlus, fy COME, DDM Uh.Brod, Školičky a Česká zbrojovka

Příští 9.ročník sportovního tábora, který pořádá tradičně 1AC Uh.Brod ve spolupráci se ZŠ Pod Vinohrady, se uskuteční v termínu 14.-17.7.2014.

Všechny děti zaslouží pochvalu za kázeň, díky které nedošlo během celé akce k žádnému úrazu.

FOTA 5.DEN