základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 07.02. 2019 Autor článku Autor: Mgr. Petra Hrabovská

Páťáci v knihovnickém pekle

Začátkem února jsme s páťáky využili pozvání do dětského oddělení Knihovny Františka Kožíka na povídání spojené s pohádkou Čertí brko.Nové, krásné, větší prostory oddělení pro děti nás mile překvapily. Vůně novoty a dřeva nás provázela celou hodinkou naplněnou zábavnými kvízy, křížovkou, rozhovorem s představitelem čerta Bonifáce Janem Cinou i psaním pekelného pergamenu.

Závěrečné volné prozkoumávání všech koutů, vyvýšených pater, stupínků a skrytých zašíváren nás ohromně bavilo. Všechno jsme si potřebovali osahat a vyzkoušet. A kolik zábavy jsme zažili s kouzelným čtením s elektronickou tužkou!

S jistotou můžeme říci, že se do knihovny zase rádi brzy vrátíme.


Petra Hrabovská, Marcela Hauerlandová, holky a kluci z 5.A a 5.B


https://zsvin.rajce.idnes.cz/2019_02_07_5.AB_Knihovna/