základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 16.12. 2014 Autor článku Autor: Mgr. Martin Šubík

OUTDOOR JAZYKOVÝ PROJEKT

CO POTŘEBUJEME:

1) Přezůvky - Je nutné

2) Sportovní obuv - volit pevnou sportovní obuv, jsou vhodné i náhradní boty.

3) Sportovní oblečení –např. maskáče či nějaké tmavé oblečení, sportovní soupravy atd.

4) Vlastní hrníček na pití či menší pet láhev a malou lžičku (na jogurt) žáci si mohou kdykoliv v jídelně načepovat pití do své láhve či do svého hrníčku. Z praktických důvodů doporučujeme spíše pet láhev, 5) Vhledem k ročnímu období a tomu, že se pobyt koná v horské oblasti, doporučujeme teplé nepromokavé oblečení – termo prádlo, zimní bundu, svetr, rukavice, čepici.

http://www.orientka.cz/

Dále je vhodná, pláštěnka, baterka, plavky.

NEZAPOMENOUT KARTIČKU POJIŠOVNY