základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 20.11. 2020 Autor článku Autor: admin .

Organizace výuky od 18.listopadu

Od středy 18.11. se do škol vrací žáci 1. a 2. tříd.

 

Výuka bude probíhat běžným způsobem, zůstávají podobná hygienická opatření jako v minulém období, nově platí povinnost nošení roušek po celou dobu pobytu ve škole. Po vyučování mohou žáci pobývat ve školní družině, ovšem vzhledem k požadavku na homogenitu skupin nebude realizován ranní provoz ŠD. Podrobnější informace najdete v připojeném materiálu, je ovšem možné, že tato organizace bude platit pouze tento týden.

 

Informace MŠMT k provozu škol a školských zařízení od 18. listopadu 2020

 

 

 

Na základě pokynů MŠMT dochází ke změně stravování ke dni 18.11.

Žáci docházející do školy mají všichni přihlášené obědy.

Žáci na distanční výuce mají nárok na dotovaný oběd, ale nesmí ho konzumovat ve školní jídelně, mohou jej odebrat v jídlonosiči.

Jídlonosič označený jmenovkou, třídou a dobou odběru je potřeba dodat do 7:30 ke vchodu do školní jídelny. Optimální je, když má rodina k dispozici 2 jídlonosiče, vymění si prázdný za plný při výdeji, který bude probíhat na stejném místě v 11:30 a ve 13:30.

Přihlašování stravy probíhá individuálně přes Strava.cz, ale i telefonicky na 777 822 068.


Rodiče žáků 1. stupně prosíme o vyplnění dotazníku k distanční výuce, podobný zašleme rovněž přes Edupage i pro rodiče a žáky 2. stupně.

V případě dotazů jsme vám k dispozici.

Mgr. Zdeněk MoštěkPřiložené soubory:
- Informace k provozu škol a školských zařízení od 18-11-2020
- Organizace od 18.11. 20
- organizace vyuky 1a2trida