základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 17.01. 2018 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Opět zlato pro vinohradskou družinu

V úterý 16. 1. 2018 pořádala ŠD Pod Vinohrady  Uh. Brod ve spolupráci s DDM  a Asociací školních sportovních klubů 6. ročník florbalového turnaje "O PUTOVNÍ POHÁR". Turnaje se zúčastnilo 116 žáků z 10 školních družin okrsku Uherský Brod.

13 družstev bylo rozlosováno do 4 základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Umístění v základní skupině bylo určující pro další utkání v play off,.ze kterých vzešlo následující pořadí.

 

1.  ŠD Pod Vinohrady A Uh. Brod
2. ŠD Hradčovice A
3.  ŠD Drslavice
4.  ŠD Pod Vinohrady B

5.  ŠD Havřice

6.  ŠD Korytná

7.  ŠD Pitín A

8.  ŠD Hradčovice B

9.  ŠD Mariánské UB

10. ŠD Na Výsluní UB

11. ŠD Horní Němčí

12. ŠD Pitín B

13. ŠD ZáhoroviceNejlepším brankářem  byl vyhlášen Jakub Novosád ze ŠD Pod Vinohrady, nejlepší hráčkou Adéla Berčíková ze ŠD Pitín a nejlepšími střelci turnaje se stali florbalisté Tomáš Mlynár ze ŠD Hradčovice a František Sedláček ze ŠD Drslavice. Nejlepším hráčem  Adam Surý ze ŠD Pod Vinohrady.

Ocenění byli i florbaloví talenti: Štěpán Jál ŠD Pitín, Adam Šimek ŠD Mariánské UB a Adam Flasar ŠD Korytná.


První tři družstva obdržela poháry, medaile a diplomy, ocenění jednotlivci věcné ceny a každý z účastníků pamětní medaile.

Nejlepší družstvo ŠD Pod Vinohrady v Uherském Brodě se na jeden rok stalo majitelem obřího poháru.

 

Pochvalu zaslouží všichni žáci školních družin za kvalitní výkony při hře a sportovní vystupování. Poděkování patří rovněž doprovázejícím pedagogům a rodičům, kteří svým žákům umožnili účast na tomto turnaji a zároveň je na něj připravili.

 

ŠD Pod Vinohrady reprezentovali tito žáci:

 

A – Ondřej Strážnický, Eliška Horáková, Natálie Majzlíková, Johana Mikšová, Adam Otruba, Marek Novosád, Jakub Novosád, Přemysl Píška, Adam Surý, Jaroslav Mikš

 

– Michael Maršálek, Eva Otrubová, Jůlie Petrželková, Patrik Kouřil, Adam Legát, Adam Staš, Lukáš Marcaník, Dominik Daněk, Marek Šašinka, Ivaylo Krastev

 

FOTOGALERIE

 

 Přiložené soubory:
- o putovni pohar sd vysledky