základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 22.09. 2023 Autor článku Autor: Mgr. Markéta Budinová

Opékání s prváčky

Podzimní čtvrteční odpoledne druhé půle měsíce září jsme s našimi novými prváčky a jejich rodiči strávili opékáním špekáčků a neformálním posezením na školní zahradě. Nevyzpytatelné počasí nám dopřálo pohody a tak jsme si užili krásný podzimní slunečný den i když se zprvu zdálo, že na místo rozdělávání ohýnku, budeme pouštět draky. Větrný podzim náš program ale nakonec nezkazil a děti si s chutí zaskotačily na školním hřišti a družinkové zahradě, s rodiči ochutnaly dozlatova opečené buřty a prožily společně příjemné chvíle.

 

Budeme se těšit na další podobná setkání a věříme, že se děti i rodiče opět rádi přidají.

Děkujeme za příjemnou atmosféru.

Třídní učitelky 1.A, B Markéta Budinová a Jitka Balážová.

https://www.rajce.idnes.cz/zsvin/album/opekani-s-prvacky