základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 02.03. 2018 Autor článku Autor: Monika Gregorová

Okrskové kolo recitační soutěže

Okrskové kolo recitační soutěže pro žáky základních škol a víceletých gymnázií se uskutečnilo ve středu 28.2.2018 na Domu kultury v Uherském Brodě. Naši školu reprezentovalo 7 žáků a to Lukáš Novotný a Ema Kapustová 1.A (M. Babulová), Eliška Stará 2.B (M. Chupíková), Eliška Plášková 3.A (M. Dědková), Michaela Ondrůšková 5.B (B. Chovancová), Oliver Šesták 4.A (M. Hauerlandová) a Tobiáš Soukeník 7.B (Bartáková B.). Skvělých recitátorů bylo opravdu mnoho, porota svoji roli měla velmi náročnou. Z naší školy postoupili do dalšího kola, které proběhne 13.3.2018 v Redutě v Uherském Hradišti, Ema Kapustová (3.místo) v 1.kategorii a Tobiáš Soukeník (2.místo) ve 3. kategorii. Cenu poroty získal Lukáš Novotný v 1.kategorii.

Všem recitátorům blahopřejeme!

fotogalerie