základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 22.09. 2022 Autor článku Autor: admin .

Okresní kolo ve florbalu 2022 – kategorie CH IV

Ve středu 21.9. se konalo v Uherském Brodě okresní finále žáků 8-9. tříd ve florbale. Naši borci suverénně ovládli svou skupinu a postoupili do semifinále, ve kterém si poradili s nepříjemným týmem Bojkovic. Ve finále na nás čekal největší okresní rival ZŠ Sportovní z Uh. Hradiště. Kluci předvedli nejlepší výkon na turnaji a zaslouženě zvítězili 7:1. Vítězstvím si zajistili postup do krajského finále !!

 

SKUPINA:

ZŠ Pod Vinohrady UB - ZŠ Na Výsluní UB 8:0

ZŠ Pod Vinohrady UB - ZŠ Nivnice 4:1

ZŠ Pod Vinohrady UB - ZŠ Staré Město 5:1

 

SEMIFINÁLE:

ZŠ Pod Vinohrady UB – ZŠ Bojkovice 4:3

 

FINÁLE:

ZŠ Pod Vinohrady UB – ZŠ Sportovní UH  7:1

 

SESTAVA: Daněk, Staš, Krastev, Maršálek, Gajdoš, Soukeník, Kouřil, Obadal, Sedláček, Surý, Štarha, Jurásek, Legát, Hruboš, Kelíšek, Strážnický.