základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 28.09. 2019 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Okresní kolo v přespolním běhu

Ve čtvrtek 26. září nám přálo nejen počasí. Nejstarší dívky získaly zlato, další tři kategorie se umístily na druhém místě. Nejúspěšnější jednotlivci: Barbora Miklášová, Tereza Smetanová, Benjamín Brablenec, Filip Štarha a Martina Smetanová.

 

Výsledky - mladší děvčata:

2.místo: Smetanová Martina, Tamara Šidlová, Žaneta Hadžegová, Beata Maleňáková, Jolana Večeřová

 

Mladší kluci

2.místo: Filip Štarha, Tobiáš Rožnovský, Kryštof Důbrava, Ondřej Večeřa, Jan Gazdík

 

Starší děvčata:

1.místo: Barbora Miklášová, Tereza Smetanová, Daniela Popelková, Nela Adámková, Nikol Lukaštíková, Blanka Gajdošová

 

Starší kluci:

2.místo: Benjamín Brablenec, David Brablenec, Tomáš Maleňák, Dennis Zlámal, Jiří Popelka, Tomáš Marek

 

V jednotlivcích získala Tereza Smetanová BRONZ a Barča Miklášová STŘÍBRO! Velká gratulace našim sportovcům k postupu do krajského kola v přespolním běhu, které se koná už příští týden v Bystřici pod Hostýnem.

FOTA :