základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 12.05. 2017 Autor článku Autor: admin .

Okresní kolo OVOV 2017

Na hřišti ZŠ Pod Vinohrady se ve čtvrtek 11. 5. konalo okresní kolo OVOV. Byl krásný slunný den a 130 účastníků ze  7 škol soutěžilo v těchto disciplínách - běh 1 km, švihadlo, trojskok, kliky, hod medicinbalem a driblink.

 

OVOV-Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů připravili pro žáky základních škol Robert Změlík a Roman Šebrle, olympijští vítězové v desetiboji. Kladou si za cíl přispět ke zvýšení osobní aktivity co největšího počtu dívek a chlapců a dát současné generaci školáků příležitosti zkusit sportovní začátky podobnou formou, jaká se osvědčila jim. Jako patroni projektu OVOV působí medailisté a účastníci Olympijských her, Mistrovství světa a Mistrovství Evropy, kteří se kromě jiného účastní i okresních a krajských kol soutěží OVOV.

Naší milou patronkou byla u nás už poněkolikáté Šárka Kašpárková, medailistka z olympijských her a mistryně světa v trojskoku a atletický trenér Michal Pogány.

 

Naše družstvo v sestavě: Martin Ležatka, Ondřej Buráň, Karel Man, Filip Horák, Sandra Strnadová, Šárka Meindlschmidová, Veronika Kubišová a Adéla Horáková bylo těsně druhé, ale vybojovalo postup do krajského kola do Otrokovic.

V kategorii jednotlivců ročníku 2003 zvítězil Ondřej Buráň, u chlapců ročníku 2004 Martin Ležatka.

FOTOGALERIE