základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 24.06. 2019 Autor článku Autor: admin .

Ocenění nejlepších sportovců a učitelů TV 2019

V úterý 18. 6.  proběhlo v sále DDM Uherský Brod vyhodnocení nejlepších sportovců  škol našeho města za rok 2018/2019. Z rukou starosty Ferdinanda Kubánika a místostarostů Petra Vrány a Davida Surého převzalo ocenění 25 jednotlivců, 2 družstva a 6 pedagogů. Za 1. stupeň naší školy Kateřina Janůšová z 5.B, za 2. stupeň David a Martin Ležatka z 9.A. Za mimořádný úspěch na republikové úrovni byla oceněna i družstva florbalistů – nejmladší chlapci za 2. místo v ČEPS Cupu a starší žáci za vítězství ve Sportovní lize. Za čtyřicetiletou vynikající práci  učitelky tělocviku na ZŠ Pod Vinohrady byla vyhodnocena Mgr. Jarmila Muchová.

Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci a práci pro naši školu.


Další fota na: https://elenkas.rajce.idnes.cz/Oceneni_nejlepsich_sportovcu_ZS_a_SS_2019

TV Slovácko:  https://itvs24.cz/node/971Přiložené soubory:
- Sportovci 2019 brožura