základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 20.01. 2023 Autor článku Autor: Gabriela Mlíčková

Obří pohár získala naše družina.

Ve čtvrtek 19.1.2023 pořádala ŠD Pod Vinohrady Uh. Brod ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů 9. ročník florbalového turnaje "O PUTOVNÍ POHÁR". Turnaje se zúčastnili žáci z 11 školních družin okrsku Uherský Brod. Družstva byla rozlosována do 2 základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Umístění v základní skupině bylo určující pro další utkání v play off, ze kterých vzešlo následující pořadí.

 

 

1.     ŠD Pod Vinohrady ,,A"

2.     ŠD Havřice

3.     ŠD Hradčovice

4.     ŠD Luhačovice

5.     ŠD Korytná

6.     ŠD Újezdec

7.     ŠD Na Výsluní

8.     ŠD Prakšice

9.     ŠD Drslavice

10.   ŠD Pod Vinohrady ,,B"

11.   ŠD Šumice

12.   ŠD Slavkov


Nejlepším brankářem byl vyhlášen Tadeáš Ševeček ze ŠD Hradčovice Nejlepší hráčkou Veronika Kundratová ze ŠD Pod Vinohrady Nejlepším střelcem turnaje se stal Matěj Staš ze ŠD Pod Vinohrady Nejlepším hráčem Matěj Gureň ze ŠD Havřice. Oceněn byl i florbalový talent Viktor Vančura ze ŠD Luhačovice.

 

První tři družstva obdržela poháry, medaile, diplomy a čelenky, ocenění jednotlivci věcné ceny a každý z účastníků pamětní medaili. Nejlepší družstvo ŠD Pod Vinohrady se na jeden rok stalo majitelem obřího poháru, který tato ŠD získala po šesté z 9. ročníků turnaje.

 

Pochvalu zaslouží všichni žáci školních družin za kvalitní výkony při hře a sportovní vystupování. Poděkování patří rovněž doprovázejícím pedagogům a rodičům, kteří svým žákům umožnili účast na tomto turnaji a zároveň je na něj připravili. Velké díky patří taky panu učiteli Romanu Daňkovi za přípravu florbalistů ŠD Pod Vinohrady.

 

FOTO: https://zsvin.rajce.idnes.cz/Obri_pohar_ziskala_nase_druzina./
 Přiložené soubory:
- Výsledky: