základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 28.11. 2014 Autor článku Autor: admin .

Nové přístupy k realizaci praktického vzdělávání ve zlínském kraji

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.1.00/54.0019

Název OP: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost 

Předkladatel projektu: Zlínský kraj

Období realizace:  10/2014 – 7/2015


Všeobecným cílem projektu je zvýšení kvality počátečního vzdělávání prostřednictvím vytvoření komplexního systému podpory praktického vyučování na středních odborných a základních školách ve Zlínském kraji. Navrhovaný systém je založen na zavedení nových forem spolupráce škol a reálného pracovního prostředí (vytvoření agentury praxí, vytvoření středisek praxí, realizace minipodniků, realizace podnikatelských fór).

Cílovými skupina projektu jsou:

- žáci a pedagogičtí pracovníci maturitních oborů netechnického směru

- žáci a pedagogičtí pracovníci učebních oborů netechnického směru

- žáci a pedagogičtí pracovníci ZŠ

Na jeho realizaci se bude pilotně podílet 6 finančních partnerů. Těmito partnery jsou: SPŠOA Uherský Brod, SŠPHZ Uherské Hradiště, SOŠ Luhačovice, SZŠ Zlín, SŠ oděvní a služeb Vizovice, Krajské centrum dalšího profesního vzdělávání a Centrum uznávání a celoživotního učení Zlínského kraje, o. p. s..

 Přiložené soubory:
- logo projektu