základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 29.11. 2018 Autor článku Autor: admin .

Nejmladší florbalisté zvítězili v okresním kole ČEPS cup

Na okresním kole ČEPS cupu, okrsek Uh. Brod se utkalo 15 družstev o dvě postupová místě do krajského finále. Hráči ZŠ Pod Vinohrady dokázali zvítězit ve všech 6 zápasech při skóre 42:8 a turnaji ovládli. Základem úspěchu byla hra na 4 lajny ve skupině a ve čtvrtfinále, ušetřené síly se projevily v nejdůležitějším utkání – semifinále proti ZŠ Šumice, která do té doby rovněž zvítězila ve všech utkáních. Naši hráči soupeře jednoznačně přeběhali i přehráli, stejný výsledek 6:1 a aktivní hru předvedli i ve finále proti ZŠ Havřice.  

Sestava + vstřelené branky: Dubrava 11, Maršálek 6, Obadal 5, Novotný 4, Kelíšek 4, Píška 3, Legát 3, Kouřil 2, Soukeník 2, Surý 1, Staš 1, Krastev 1, Marcaník, brankář Daněk.

FOTOGALERIE