základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 20.02. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

NEČEKANÉ STŘÍBRO FLORBALOVÉ PŘÍPRAVKY 1. AC UH. BROD

Na sobotní turnaj Zlínské ligy do Kelče zajížděli nejmladší florbalisté 1.AC ve značně improvizované sestavě. Z nejrůznějších důvodů bylo omluveno 8 hráčů, včetně tří nejvíce bodujících chlapců a brankářky. Tým pro tento turnaj tak tvořilo pouze 9 hráčů a šanci v něm dostali i 3 úplní nováčci. Výsledky a především hra oslabeného družstva byla pro trenérský tandem Moštěk, Mandíková velmi příjemným překvapením. Po úvodní remíze 3:3 s Orlem Uh. Brod, následovala série tří jasných výher - Panthers Otrokovice 5:1,  Zlín Lion 8:2 a v semifinále Orel Kelč 10:5. Ve finálovém utkání se znovu utkali s Orly Uh. Brod, vedli 2:0 a 3:2, ale v závěru jim došly síly a brankou minutu před koncem zápas ztratili.

Tým střelecky táhli  Novotný  13+8 a Krastev 9+6, za předvedený výkon si ovšem zaslouží pochvalu i ostatní hráči: Kubišová 3+3, Klimentová 2+2, Mikš 0+4, Daněk, 1+2, Staš 1+1, Kelíšek 0+3, svoji brankářskou  premiéru zvládl na výbornou Novosad.