základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 06.05. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Návštěva v Jenny Lane

 

Již více než dvacet let vyrábí kosmetická firma Jenny Lane v Uherském Brodě kvalitní dekorativní kosmetiku nejen pro každodenní líčení, ale také pro profesionální použití. Děvčata ze čtvrtých a pátých ročníků, které navštěvují školní družinu, se vydala na exkurzi přímo do výroby této kosmetiky. Podívaly jsme se, jak se vyrábí a balí laky, rtěnky, řasenky, pudry, oční stíny a mnoho dalších výrobků. Samy si vyrobily oční stíny a voňavý balzám na rty. Nakonec si přímo v podnikové prodejně nakoupily mnoho „suvenýrů“ pro sebe i své maminky.

Děkujeme paní Lukešové za velmi poutavou a barevnou prohlídku celé firmy.

 

FOTA ZDE:

                          Mgr. Kateřina Štefánková