základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 12.09. 2018 Autor článku Autor: admin .

Naši noví školáčci

Třetího září uvítala naše škola čtyřicet nových žáčků. Slavnostní pasování do řad prváčků proběhlo v kině Máj. Nové žáky zde přišly přivítat paní učitelky Jolana Králíková a Markéta Budinová, pan ředitel naší školy Zdeněk Moštěk a pan místostarosta David Surý. Po veselém úvodu se děti poprvé přesunuly do školy a třídy, seznámily se s novým prostředím a svými učitelkami. Slavnostní dopoledne jsme společně zakončili ve školní jídelně, kde pro nás paní kuchařky připravily první školní dobrotu. Věříme, že se novým žáčkům bude v jejich škole líbit, na všechno se budou moc těšit a vzájemná spolupráce bude spokojená, přátelská a veselá.

Přejeme dětem samé jedničky, spoustu nových kamarádů a milých zážitků.

https://zsvin.rajce.idnes.cz/2018_09_03_1AB_Prvni_den_ve_skole/