základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 15.02. 2020 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

NAŠI FLORBALISTÉ OBHÁJILI ČESKOSLOVENSKÝ SUPERPOHÁR

Ve sportovní hale Uherský Brod se ve středu 25. 9. 2019 opět utkaly nejlepší školní týmy České republiky a Slovenska o florbalový SUPERPOHÁR. V roce 2018 v Nemšové na Slovensku dominovali hráči ČR a ani letos tomu nebylo jinak. Vítězství děvčat ze ZŠ Otická Opava nad ZŠ Nemšová 10:5 a chlapců ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod nad ZŠ Kalinčiakova Bratislava 8:0 znamenalo, že obrovský putovní pohár zůstává na další rok opět v České republice.

Broďané tímto vítězstvím uzavřeli svoji neuvěřitelnou sérii bez porážky na čísle 66, ve školních florbalových turnajích neprohráli od března 2015.

V dovednostních soutěžích zvítězilo Slovensko 6:5, toto klání sledovalo přes 200 diváků. Akci podpořil Zlínský kraj.

 

Mgr. Zdeněk Moštěk     Přiložené soubory:
- společná fotka