základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 19.06. 2020 Autor článku Autor: admin .

Nářadí do dílen

V tomto období připravujeme rozšíření a zkvalitnění vzdělávání žáků naší školy v oblasti technického vzdělávání. V rámci projektu Zlínského kraje PODPORA VYBAVENÍ DÍLEN V ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH jsme do školních dílen pořídili 25 sad nářadí, které bude sloužit k rozvoji manuální zručnosti žáků. 

 

Sady nářadí umožní žákům v rámci pracovní výchovy, popřípadě volnočasových aktivit, práci se základními druhy materiálů (dřevo, kov, plasty). Díky novému vybavení dílen budou mít žáci možnost plánovat a stanovit postup realizace, připravit a opracovat jednotlivé části, sestavit výrobek a provést povrchovou úpravu. V neposlední řadě se seznámí s drobnými pracemi a opravami v domácnosti. Některé druhy nářadí zároveň poslouží žákům prvního stupně pro realizaci rukodělných výrobků. 

 

Děkujeme Zlínskému kraji za finanční podporu. 

 Přiložené soubory:
- zlinsky kraj