základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 29.11. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

MLADŠÍ ŽÁCI BUDOU OPRAVOVAT

Florbalisté 6. - 7. tříd  po suverénní vítězství v okrskovém kole narazili v okresním finále na starší a zdatnější  soupeře, se kterými si nedokázali poradit. Herně se jim sice vyrovnali, ale gólově se prosazovali jen velmi těžko a za velké množství nováčkovských chyb je trestali soupeři lacinými brankami. Výsledky: Bánov 1:4, Uh. Ostroh i Sportovní UH shodně 2:4. Jako pořadatel máme ale právo startu v krajském finále, takže 10.12. budeme opravovat a znovu se pokusíme vybojovat postup. Cíl: poučit se z chyb, potrénovat, být lepší a porvat se o postup! Sestava: Sedláček F., Dubrava, Novotný, Vrága, Krastev, Kelíšek, Gajdoš, Sedláček M., Mlynár, Maleňák, Vojtek, Plevka, Smrtka, Jurásek, Budina, Dostálek, brankář Flekač, trenér Moštěk.