základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 28.05. 2011 Autor článku Autor: admin .

Mistrovství světa škol ve florbale - Plzeň 2011

Jak se daří našim děvčatům na MS škol ve florbale můžete sledovat po celý týden zde nebo na   www.isf-floorball2011.com. Všechny fotogalerie z mistrovství najdete zde http://isf-floorball2011.rajce.idnes.cz/

 

Pondělí 23.5.


Ráno odjíždí do Plzně naše výprava, která tam bude zastupovat Českou republiku.

Náš tým tvoří Míša Farkašová, Martina Indrová,  Míša Kadlčíková, Kristýna Madajová, Lucka Mandová, Hanka Marková, Andrea Matějíčková, Terka Mošková,  Kamila Pravcová a  Katka Uškrtová.
Gólmanky Kája Slezáková a Šárka Svobodová

Trenéři, doprava a podpora:
p.uč. Tomáš Králík, p.uč. Martin Šubík a pan ředitel Zdeněk Moštěk.

 

V rozpisu týmů mají označení Česko nebo Česko1. Rusko zrušilo svou účast na turnaji. Jeho tým byl nahrazem týmem Česko 2 - to jsou dívky z Dobrušky.

 

Úterý 24.5.


Po slavnostním zahajovacím ceremoniálu nastupují naše holky v 11:30 proti Švédkám.

Zahajovací ceremoniál

 

Česko : Švédsko     
4:3  

branky (asistence): 09:32 Andrea Matějíčková (Tereza Mošková), 12:50 Andrea Matějíčková (Michaela Kadlčíková), 20:39 Michaela Farkašová, 30:32 Lucie Mandová (Martina Indrová)

Mimořádně cenné vítězství nad Švédskem. Švédky byly nezkutečně vzteklé. Hráli jsme téměř polovinu zápasu v oslabení, jeden čas dokonce 3:5. Švédky nedaly a byly podrážděné. Byli jsme efektivnější.                                                               -TK -        
Česko : Nizozemí   
6:2   branky (asistence): 02:00 Kristýna Madajová, 11:20 Tereza Mošková (Kristýna Madajová), 25:20 Kamila Pravcová (Lucie Mandová), 31:09 Michaela Kadlčíková (Kamila Pravcová), 31:49 Kateřina Uškrtová (Tereza Mošková), 33:00 Kamila Pravcová
S Nizozemskem jsme měli problém s motivací. Soupeřky byly na míčku horší a naše baby to měly stále v podvědomí. Nehrály na 100% a bylo to znát. Nic moc krása a povinné vítězství.                                                                                                                                   - TK -

Reportáž ze zápasu a rozhovor s našima děvčatama

Fotky z utkání se Švédskem      online zápas Česko : Švédsko

Fotky z utkání s Nizozemím       online zápas Česko : Nizozemí

 

Středa 25.5.


Česko : Maďarsko     
13:0  

branky (asistence): 03:45 Martina Indrová (Michaela Kadlčíková), 09:37 Tereza Mošková (Martina Indrová), 12:10 Tereza Mošková (Kateřina Uškrtová), 17:53 Tereza Mošková, 22:20 Kamila Pravcová, 25:08 Andrea Matějíčková (Kamila Pravcová), 25:28 Kateřina Uškrtová, 28:40 Kateřina Uškrtová (Tereza Mošková), 30:13 Kateřina Uškrtová (Kristýna Madajová), 32:06 Kamila Pravcová (Kristýna Madajová), 32:45 Andrea Matějíčková (Michaela Kadlčíková), 40:09 Kamila Pravcová (Tereza Mošková), 43:19 Kamila Pravcová

S Maďarskem to byla paráda. Plácli jsme si na sázku: Pokud po první třetině povedou o 4 branky, pak dělám 100 kliků, pokud to bude "jen" o tři pro nás, potom já i baby po padesátce, pokud bychom vedli o méně než tři branky, holky dělají 100 kliků. První třetina skončila 3:0 ...
Nálada pohodová, žádné zranění, druhá gólmanka udržela nulu ...
                   - TK -


Fotky z utkání s Maďarskem
     online zápas Česko : Maďarsko

 

Naše děvčata s přehledem vyhrála svou skupinu bez ztráty bodu.

1. Česko
2. Švédsko
3. Nizozemí
4. Maďarsko

V první desítce kanadského bodování jsou tři naše hráčky. V první trojce úspěšnosti gólmanek obě naše brankářky.


Čtvrtek 26.5.


Dnes čeká účastníky volný den, ale jen co se týká sportovní části.
Je pro ně připravena procházka centrem Plzně, exkurze do Pivovarského muzea a návštěva Technománie. Obědvat budou v restauraci Uctívaný velbloud a na Spilce. Vedoucí delegací budou spolu se zástupci organizátorů a pořadatelů přijati na Krajském úřadu Plzeňského kraje.
Odpoledne se budou děvčata připravovat na Večer přátelství a Představení národů. Akce začne večer ve 20.00.

 

Pátek 27.5.


V 14:00  nás čeká klíčový čtvrtfinálový zápas se Slovenskem. Pokud nevyjde, veškerá vítězství jsou k ničemu. Pokud vyhrajeme, hrajeme o medaile. Druhé utkání podle výsledku začne v 20:00. Přejeme hodně štěstí a držíme palce !!!!!

Česko : Slovensko     
9:3  

branky (asistence): 07:43 Martina Indrová (Michaela Farkašová), 09:59 Martina Indrová (Tereza Mošková), 18:14 Martina Indrová (Kamila Pravcová), 21:49 Andrea Matějíčková (Kamila Pravcová), 24:50 Martina Indrová (Tereza Mošková), 29:21 Kateřina Uškrtová (Martina Indrová), 31:09 Andrea Matějíčková (Michaela Kadlčíková), 37:00 Michaela Kadlčíková (Andrea Matějíčková), 41:14 Tereza Mošková

Dívky z Uherského Brodu nastoupily proti Slovenkám. Celou dobu měly převahu a dotáhly zápas do zdárného konce. Postupuji do večerního finále, kde budou hrát s Finkami.                                                                                           - ASŠK-
Bezproblémový zápas, kdy se nedařila držet koncentrace. Zbytečná nervozita vedla ke spoustě chyb, které soupeřky nevyužily.                                                 -TK -        
Česko : Finsko   
3:6   branky (asistence): 11:01 Kateřina Uškrtová (Martina Indrová), 25:49 Martina Indrová, 32:58 Kamila Pravcová
Dvě třetiny jsme vedli. Drobné chyby v poslední části soupeřky dokonale využily, V závěru risk s hrou bez gólmana, který nevyšel. Nejlepší výkon našich holek na šampionátu. Skvostná hra. Jsem pyšný.
V sobotu o bronzové medaile se Švédskem. Florbal jak má být ...
              - TK -