základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 19.04. 2016 Autor článku Autor: admin .

Mistři s mistryní

Příjemným zpestřením programu Superfinále florbalu v O2 Aréně byla návštěva členky vítězného týmu 1. SC Vítkovice a nyní již dvojnásobné mistryně ČR Ivany Šupákové. Její přítomnost nebyla náhodná, protože je naší bývalou žákyní a do 18 let hrála za 1. AC Uh. Brod.


Ivča našim mladým florbalistům přinesla dokonce ukázat obří  pohár, medaili  a  vítězný dres. Především je ale pro všechny velkým vzorem, protože  jako řada našich současných hráčů začínala ve sportovní třídě ZŠ Pod Vinohrady a v klubu 1.AC a došla až na vrchol českého florbalu.


Podobných příkladů najdeme více, například další naše bývalá žačka a hráčka  1.AC, reprezentantka Hana Koníčková, je čerstvou mistryní Finska. Věříme, že v řadách našich mladých hráčů a hráček najdou následovníky....