základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 10.05. 2018 Autor článku Autor: admin .

Mistři ČR u hejtmana a na radnici

V pátek 27.4. proběhlo dvojí přijetí nejlepšího školního florbalového družstva ČR 2018 – žáků ze ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod. Nejdříve chlapce ocenil v sídle Zlínského kraje hejtman Jiří Čunek a poté na radnici v Uh. Brodě starosta Patrik Kunčar, místostarostové Petr Vrána a David Surý.

 

Při videoprezentaci a příjemném posezení se nejvyšší představitelé Zlínského kraje i města Uh. Brod dozvěděli vše o cestě chlapců od okrskového kola až po vítězství v Republikovém finále v Praze. To bylo již pátým v řadě, letos v nejprestižnější kategorii starších žáků Sportovní ligy ZŠ  „Pohár ministra“, ve které hrálo přes 1200 družstev z celé ČR.

Hráči si vyslechli poděkování za dlouhodobě vynikající reprezentaci města i kraje a přání dalších sportovních úspěchů i příslib podpory týmu pro následující významné akce.

 

Vážíme si dlouhodobé přízně a podpory města Uh. Brod a Zlínského kraje při účasti družstev školy na republikových sportovních soutěžích. Budeme se ji v budoucnu snažit splatit opět co nejlepšími výkony při reprezentaci našeho města a kraje.

 

Reportáž z přijetí u hejtmana najdete na

http://www.televizetvs.cz/tvs-zlinsky-kraj-5-5-2018

čas 0:30 – 1:55.

Fotky

https://zsvin.rajce.idnes.cz/2018_04_27_Prijeti_nasich_florbalistu_u_pana_hejtmana/

https://zsvin.rajce.idnes.cz/2018_04_27_Prijeti_nasich_florbalistu_na_radnici/

 

 

 Přiložené soubory:
- Radnice RF 18
- Hejtman 18 RF