základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 22.04. 2017 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Mistři ČR na radnici

Ve středu 19.4. přijali na radnici v Uh. Brodě místostarostové Petr Vrána a David Surý žáky naší školy -  nejlepší školní florbalové družstvo ČR 2017 v kategorii mladších žáků. Při video prezentaci a téměř hodinovém příjemném posezení se představitelé Města Uh. Brod dozvěděli vše o cestě chlapců od okrskového kola až po vítězství v Republikovém finále v Praze, které bylo již čtvrtým v řadě.

 

Oba místostarostové poděkovali družstvu za opakovaně vynikající reprezentaci našeho města, popřáli hodně dalších sportovních úspěchů a garantovali podporu týmu pro tuto i následující významné akce.

 

Vážíme si dlouhodobé přízně a podpory Města Uh. Brod při účasti družstev školy na republikových sportovních soutěžích. Budeme se ji v budoucnu snažit splatit opět co nejlepšími výkony při reprezentaci našeho města.


http://elenkas.rajce.idnes.cz/Prijeti_florbalistu_1._AC_na_radnici_duben_2017/