základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 16.04. 2019 Autor článku Autor: admin .

Mistři ČR 2019 na radnici

V pondělí 8.4. proběhlo slavnostní přijetí nejlepšího školního florbalového družstva České republiky 2019 – žáků ze ZŠ Pod Vinohrady. Na radnici v Uherském Brodě je ocenil starosta Ferdinand Kubánik i místostarostové Petr Vrána a David Surý.

 

Při videoprezentaci a příjemném posezení se nejvyšší představitelé města dozvěděli vše o cestě chlapců od okrskového kola až po vítězství v Republikovém finále v Otrokovicích. To bylo již šestým v řadě, letos v nejprestižnější kategorii starších žáků Sportovní ligy ZŠ  „Pohár ministra“, ve které hrálo přes 1800 družstev z celé ČR.

 

Hráči i trenéři si vyslechli poděkování za dlouhodobě vynikající reprezentaci školy i města a přání dalších sportovních úspěchů i příslib podpory sportovních aktivit školy.

 

Vážíme si dlouhodobé přízně a podpory města Uherský Brod při účasti družstev školy na republikových sportovních soutěžích. Budeme se ji v budoucnu snažit splatit opět co nejlepšími výkony při reprezentaci našeho města.