základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 13.06. 2018 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Medaile z plaveckých závodů

Ve středu 13. 6. 2018 se na plaveckém bazénu CPA Delfín  uskutečnil Přebor regionu o putovní pohár Plavecké školy Uherské Hradiště. Cely závod byl připraven pro žáky a žákyně 1. a 5. tříd. Měli stanovenou délku a způsob plavání podle věkové kategorie. V každém ročníku byli čtyři zástupci. Závod byl stanoven pro každého plavce individuálně. V závěrečné části probíhala štafeta a bojovali vždy tři plavci z každého ročníku. V soutěži jednotlivců jsme získali pět medailí, ve štafetách jsme vybojovali dvě stříbrné medaile. Náš tým výrazně podpořili bratři Zemkovi, kteří žijí v Saúdské Arábii. Do naší školy se pravidelně vrací vždy před prázdninami. Naše škola se umístila na 3. místě z celkově devíti škol. Všem závodníkům moc děkujeme za reprezentaci školy.

Naši školu reprezentovali:

kat.  1. tř. – Raganová Nela, Bednařík Tadeáš, Kundrata Zdeněk, Zemek Toby

kat. 2. tř. – Vráblíková Denisa, Večeřa Viktor, Nožička David, Josefík Otakar

kat. 3. tř. – Krejčí Aneta, Daněk Dominik, Staš Adam, Píška Přemysl

kat. 4. tř. – Nejedlíková Andrea, Gajdoš Patrik, Dubrava Kryštof, Novosád Jakub

kat. 5 tř. – Ondrůšková Michaela, Vrána Michal, Preč Jiří, Zemek Patrik

1. místa – Zemek Toby (25 metrů prsa), Staš Adam (25 metrů prsa), Zemek Patrik (50 metrů volný způsob)

3. místa – Krejčí Aneta (25 metrů prsa), Ondrůšková Michaela (50 metrů volný způsob)

 

                                                   Aneta Šupinová