základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 05.06. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Medaile z plaveckých závodů

 

V úterý 4. 6. 2019 se na plaveckém bazénu CPA Delfín UB proběhl přebor regionu "O putovní pohár Plavecké školy UH". Žáci a žákyně 1. až 5. tříd měli stanovenou délku a způsob plavání podle věkové kategorie. Každý ročník se skládal ze čtyř zástupců. Závody probíhaly individuálně, jen v závěrečné štafetě bojovali vždy tři plavci z každého ročníku. V soutěžích jednotlivců jsme získali jednu zlatou, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. Ve štafetách žáci společně vybojovali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Naše škola se umístila na 3. místě s počtem 109 bodů z celkově sedmi škol. Reprezentantům moc děkujeme a vítězům blahopřejeme.

 

Reprezentanti:

 

1. ročník – Staš Matěj (2. místo), Blahůšková Alžběta, Vaculík Jakub, Purč Dominik

2. ročník – Strnadová Viktorie, Píšková Valérie, Bednařík Tadeáš, Krhůtek Nikola

3. ročník – Večeřa Viktor, Mahdal Matěj, Křivanová Eliška, Nožička David

4. ročník – Staš Adam (1. místo), Krejčí Aneta, Otruba Adam, Ulčík Matyáš

5. ročník – Číž Alexej (3. místo), Gajdoš Patrik, Janůšová Kateřina, Nejedlíková Andrea

 

Štafeta:

 

1. ročník – 3. místo (Staš M., Blahůšková, Purč)

4. ročník – 2. místo (Ulčík M., Krejčí, Staš A.)

5. ročník – 3. místo (Číž, Janůšová, Nejedlíková)

 

                                                                                                                   Aneta Šupinová