základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 14.05. 2023 Autor článku Autor: Mgr. Veronika Bartončíková

Maminko, ty jsi moje sluníčko

Když se něco nepovede, i když zlobím malinko, máš mě ráda a já tebe, moje zlatá maminko“. Zatímco někteří si květnové dny spojují hlavně s jarním počasím a rozkvétající přírodou, jiní na začátku měsíce pilně shánějí dárek pro své maminky.

V našich odděleních a kroužcích družiny dominovaly srdíčkové motivy, portréty, květiny nebo také sladké dobroty, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří. Děti si dále vyzkoušely upéct perníčky, lívance nebo vyrobit pampeliškový med. Každý dáreček si kluci i holky pěkně zabalili. Nechyběla ani přáníčka. Všechna dozajista udělají maminkám radost. Nahlédněte do naší fotogalerie, jak se dětem jednotlivá tvoření povedla.

 

Foto:

https://zsvin.rajce.idnes.cz/Napeceno_s_laskou_-_druzina_2023/