základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 13.01. 2022 Autor článku Autor: Gabriela Mlíčková

Lyžařský kurz pro žáky 7.A, 8.A, 9.A

Lyžařský kurz pro žáky 7.A, 8.A, 9.A

Termín: 4.-9.3.2022
Místo: Karolinka
Ubytování: Penzion Koník , www.penzion-konik.penzion.cz
Lyžařský areál: www.skikarolinka.cz
Cena: 5000 Kč (doprava, ubytování, strava, skipas)
Maximální počet účastníků: 27
Platba: V hotovosti v kabinetu 2. stupně ( č. 114), úterý 18.1.22 od 7:45 h. (Změna oproti původní informaci o platbě na školní účet)

Důležité upozornění: Vzhledem ke zvýšené náročnosti svahu není tento kurz určen pro začátečníky. Začátečníci ze zmíněných tříd se mohou zúčastnit druhého kurzu, který proběhne ve stejném termínu, tedy 4.-9. 3.2021 v areálu Kyčerka, Velké Karlovice (vedoucí V. Chmelařová).

Důležité: Podle současných pravidel se kurzu může účastnit pouze žák, který splňuje alespoň jednu z podmínek: a) doloží certifikát o očkování b) doloží certifikát o prodělané nemoci v posledních 180 dnech c) doloží negativní PCR test ne starší 72 hodin (www.edu.cz/Informace MŠMT o podmínkách účasti na lyžařském výchovně výcvikovém kurzu organizovaném základí nebo střední školou - edu.cz)

Povinná výbava:
Kvalitní lyžařské oblečení vhodné pro všechny povětrnostní situace, seřízené lyže a lyžáky, lyžařská helma s brýlemi a hole.
Běžné vybavení pro pobyt na penzionu.
Kartička ZP, užívané léky, kapesné
Nutné informace pro zdravotníka či vedoucího kurzu (pokud je potřeba)

Kontakt na vedoucího kurzu:
T. Králík, tel. 606 135 788, mail kralik.tom@seznam.cz, messenger: Tomáš Králík