základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 19.07. 2017 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Letní sportovní tábor 2017 - 3. den

Pro děti dnes připravili vedoucí závod družstev v herním pětiboji. Závodníci byli rozděleni do 10 družstev, ve kterých byly všechny věkové kategorie. Pro své týmy během závodu sbírali cenné body potřebné k zisku medailí. Ty se opět rozdávaly v závěru dne. Odpoledne děti pobývaly opět na koupališti.

 

TÁBOROVÉ INFORMACE:

 

Ve čtvrtek 20. 7.  je v programu tábora celodenní výlet, starší do sportovního areálu v Horním Němčí a mladší do ZOO Zlín. Doprava, vstupné i program je v ceně tábora, snídaně ve škole, ostatní stravování zajištěno. S sebou: batůžek, do kterého si dají balíček s jídlem a láhev na pití, pokrývka hlavy, oblečení dle aktuálního počasí, léky proti nevolnosti v autobuse (dát doma při odchodu), igelitový sáček pro případ nevolnosti, pevnou obuv (ne žabky!!!), drobné kapesné, starší si vezmou venkovní sportovní vybavení a věci na koupaliště.

Vedoucí zájezdu do ZOO Šárka Meindlschmidová, Horní Němčí Richard David.

 

Do ZOO je přihlášeno 28 dětí, seznam je v příloze. Program v Horním Němčí bude sportovně zaměřený, proto doporučujeme rodičům dětí, které si chtějí odpočinout, aby raději zvolili program v ZOO. Změnu mohou děti nahlásit ráno u snídaně, oba autobusy odjíždí ve stejný čas - 9:00.

 

Dnes natáčela reportáž z tábora TV Slovácko, ovšem nevíme, jestli bude uvedena tento nebo příští pátek.

 

 

Pokud máte dotazy, připomínky nebo podněty, volejte, pište.


FOTA 3.DENPřiložené soubory:
- VÝSLEDKY HERNÍ PÌTIBOJ SPT 17