základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 17.07. 2017 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Letní sportovní tábor 2017 - 1.den

Za velmi krásného počasí začal 12. ročník sportovního příměstského tábora, kterého se letos účastní 77 dětí. Hlavní programovou náplní jsou rozmanité pohybové aktivity, hry, soutěže a tréninky, vše zábavnou formou.   Děti mají možnost zvolit si sport, kterému se budou po celý týden věnovat více. V nabídce je florbal, atletika, aerobik, míčové hry, fotbal a sportovní hry. Chybět nebude ani koupání, celodenní výlet a různé netradiční sporty.

 

V pondělí byly děti rozděleny do družstev podle věku a soutěžily ve sportovním víceboji. Nejlepší závodníci jednotlivých kategorií byli odměněni medailí. Nutno podotknout, že bodovací tabulky, které jsme použili, vytvořili pro školní sportovní soutěž OVOV olympijští vítězové v desetiboji Robert Změlík a Roman Šebrle. Rozdáno bylo 5 sad medailí, výsledky najdete v příloze. Zpestřením dne bylo pro všechny koupání na uherskobrodském koupališti.

 

FOTA 1.DENPřiložené soubory:
- SPT léto 17 devítiboj sch
- SPT léto 17 devítiboj mch
- SPT léto 17 devítiboj md
- SPT léto 17 devítiboj nejmlch
- SPT léto 17 devítiboj sd