základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 21.07. 2021 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Letní kemp – 3. den

Ve středu byl program opět nabitý. Dopoledne byly děti rozděleny na dvě skupiny. První skupina zahájila den technickým programem na SPŠOA Uh. Brod a odpoledne probíhal turnaj v plážovém fotbale. Druhá skupina v dopoledních hodinách navštívila dvě složky záchranného integrovaného systému ČR – policie a záchranná služba. Ve zbylém čase se děti věnovaly pohybovým aktivitám (aerobik, sportovní hry). Druhá skupina odpoledne také navštívila technický program, ve kterém si vyzkoušely hudební virtuální realitu, vše zábavnou formou. Za pomoci grafického programu si děti  vytvořily jednoduchý návrh, který si vytiskly ve 3D tiskárně. Dozvěděly se, co je to automatizace a jak funguje výrobní stroj. Programoví vedoucí dětem také předvedli, jak pracuje robot ve výrobní lince. Z dnešního dne si odnášíme spoustu zážitků a těšíme se na další den.

 

https://vinohradskadruzina2.rajce.idnes.cz/Letni_kemp_-_3._den/