základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 19.07. 2021 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Letní kemp – 1. den

V pondělí 19. července byl zahájen Letní kemp, kterého se účastní 70 dětí. Po nezbytném testování a seznámení s organizací týdne, proběhl dopoledne sportovní víceboj jednotlivců v 6 disciplínách (1. sed u zdi + plank, 2. hod špejlí, 3. skoky v písku, 4. hod na terč, 5. běh 60 m na 3 úseky, 6. člunkový běh). Na jednotlivých stanovištích si děti vyzkoušely rychlost, obratnost, sílu a dovednost. Po obědě byl víceboj zaměřen na vědomosti a dovednosti. Opět se soutěžilo v 6 disciplínách (1. „namotávání auta “, 2. skládání sirek se zavázanýma očima, 3. Kimova hra, 4. město, jméno, zvíře, věc, 5. poznávání předmětů poslepu, 6. skládání čísel). Nejlepší závodníci jednotlivých kategorií byli za dopolední část odměněni medailí a diplomem. V úterý dopoledne je na programu návštěva ZOO ve Zlíně a odpoledne budou probíhat hry a soutěže podle zvoleného zaměření – děti si je mohou měnit. První den kempu proběhl úspěšně a za velmi krásného počasí.

 

https://vinohradskadruzina2.rajce.idnes.cz/Letni_kemp%2C_1.den-19.7.2021/