základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 28.03. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Lámeme si jazyk v knihovně

Děti ze školní družiny si zpestřily jedno březnové odpoledne návštěvou městské knihovny v Uherském Brodě. Konala se zde beseda, kde hlavním tématem byly jazykolamy a říkadla. Slečna knihovnice Alena Baďurová dětem připravila spoustu soutěží a zábavy. Nejdříve jsme se rozdělili na čtyři družstva a potom nastal čas luštění křížovek, hádání hádanek, jazykolamy na čas i skládání pohádkového puzzle. Po sečtení získaných bodů bylo vyhlášeno pořadí a všichni se mohli těšit na sladkou odměnu. Ve zbylém čase si někteří odnášeli vypůjčené knížky. Děkujeme za pestré odpoledne a budeme se těšit na další návštěvu.

 

                                                              Aneta Šupinová

 

FOTA ZDE: