základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 16.08. 2020 Autor článku Autor: admin .

Kytarový camp 2020 se vydařil

Ve dnech 9. -14. 8. 2020 se uskutečnil již v pořadí 9. Kytarový camp pod vedením Mgr. Jakuba Smítala. Letos kytaristé ze Základní školy Pod Vinohrady Uherský Brod zavítali do rekreační Chaty Lopata, Mikulčin Vrch.

Náš tábor se nesl v duchu Hollywoodu. V praxi to znamenalo, že každý den na nás čekalo jiné filmové studio, tedy jiný žánr filmů. Večer po vzájemném seznámení jsme se rozdělili do týmů, které nesly jména po slavných filmových společnostech - Dreamworks, Warner Bros Pictures, Paramout Pictures.

Z výtvarných aktivit bylo přichystáno batikování cestovního vaku a tvoření ubrouskovou technikou. Dále jsme zavítali na hrad Čachtice, kde se nám moc líbilo. Ve středu za námi přijel Jakub Zálešák z kapely Nou Brejns, který nám řekl o své hudební cestě a možná pár účastníků trochu popostrčil, aby si taky založili vlastní kapelu. Nabitému programu samozřejmě nechyběla pravidelná hra na kytaru a závěrečné opékání špekáčků.

Letošní tábor skončil, ale už teď se netrpělivě těšíme na další a s ním spojená všechna dobrodružství, které nám přinese, tak jako letos, kdy si z tábora odnášíme nové dovednosti, zážitky a kamarádství. Kromě toho se můžeme těšit, že se opět od září uvidíme při výuce hry na kytaru v Základní škole Pod Vinohrady Uherský Brod.

FOTKY ZDE  https://jakubsmital.rajce.idnes.cz/9._rocnik_Kytarovy_camp_2020/Přiložené soubory:
- Kytarový Camp 2020