základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 16.08. 2019 Autor článku Autor: admin .

Kytarový camp - čtvrtek

Předposlední den se obyvatelé všech čtyř městských států poprali o přední příčky v turnaji ve vybíjené. Nakonec se sehráli i dva turnaje proti vedoucím. O poledním klidu k nám zavítal vzácný host - Ziggy Horváth. Zazpíval nám několik písniček z vlastního repertoáru a žasl nad talentem našich kytaristů.

Nesměla chybět ani společná fotka na závěr jeho návštěvy. Následovala cesta k nedaleké sýrarně. Táborníci získali povědomí o výrobě ovčích sýrů. Dokonce měli možnost i ochutnat různé druhy sýrů. Dále jsme prověřili i jejich pamatováka prostřednictvím kvízu o včerejší návštěvě hradu Beckov.

FOTO

 

 

   

 Přiložené soubory:
- kytarovy camp5
- kytarovy camp6
- kytarovy camp7
- kytarovy camp9
- kytarovy camp8
- kytarovy camp10
- kytarovy camp11
- kytarovy camp12
- kytarovy camp13