základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 30.05. 2019 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Krajské finále Olympijského víceboje

Za chladného počasí si závodníci změřili síly ve sprintu, hodu kriketovým míčkem, dálce, 1000 m, shybech a sedech-lezích. Naši školu reprezentovali: Jiří Popelka, Jiří Vít, Petr Meindlschmid, Adam Tarabus, Daniela Popelková, Michaela Ondrůšková, Nela Adámková, Tereza Smetanová, Nikol Lukaštíková a Blanka Gajdošová.

Nejlépe se nám dařilo ve sprintu a dálce, tradičně nejhúř dopadaly silové disciplíny, zejména shyby, které bohužel netrénujeme. Nejlepším členem týmu byl určitě Petr Meindlschmid, který ve svém ročníku získal nejvícíce bodů ve sprintu, dálce a běhu na 1000 m.

Celkové 8. místo z 15 škol kraje není jistě zklamáním.

V poprovodném programu speciálních dovedností všem přítomným  ukázal Adam Tarabus trojitý lutz na antuce a zaslouženě sklidil velký potlesk. 

FOTA :