základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 07.06. 2018 Autor článku Autor: admin .

Kraj ocenil nejlepší žáky, mezi vyhodnocenými byli i naši florbalisté

Hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek společně s radním pro školství Petrem Gazdíkem a dalšími členy krajské rady ve středu 6.6. ve zlínské Baťově vile přivítali a ocenili žáky druhého stupně základních škol a středoškoláky, kteří v období od dubna 2017 do dubna letošního roku dosáhli mimořádných úspěchů v mimoškolní činnosti nebo našli odvahu k výjimečnému činu.

FOTOGALERIE

 

Oceněno bylo 11 jednotlivců a jeden kolektiv – florbalové družstvo chlapců Základní školy Uherský Brod, Pod Vinohrady.

 

Kromě vynikajících výsledků v uměleckých, sportovních i tanečních soutěžích či v odborných olympiádách, kde žáci vzorně reprezentovali Zlínský kraj, byli za mimořádný čin vyznamenáni také tři středoškoláci, kteří pomohli k záchraně lidského života.

 

Pamětní listy, medaile, drobné dárky a především gratulace a slova uznání od zástupců Zlínského kraje si odneslo naše florbalové družstvo chlapců Základní školy Uherský Brod – Pod Vinohrady za mimořádný sportovní výsledek.

Popáté za sebou zvítězili v republikovém finále ZŠ ČR ve florbalu a v roce 2018 získali titul nejlepšího školního družstva ČR v nejprestižnější kategorii starších žáků Sportovní ligy ZŠ "Pohár Ministra".