základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 14.11. 2023 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Kde domov můj…

 

Je tomu pár týdnů, kdy jsme si připomněli výročí vzniku naší republiky. Ve školní družině jsme v tomto podzimním nostalgickém čase uspořádali vědomostní soutěž, které se zúčastnili chlapci 3. ročníku.  Úkoly byly zaměřené na znalost naší domoviny. Starší kamarádi plnili roli konzultantů a rádců. Samotná hra probíhala na jednotlivých stanovištích. Nebylo to vůbec jednoduché, vždyť pojmenovat jednotlivé kraje, umět složit mapu, vyhledat větší města či znát nejvyšší horu? Kdo z nás by se na to cítil? Musím podotknout, že i tak malí žáci zvládli úkoly skvěle, proto byli náležitě odměněni medailemi.  Malá družinová soutěž ukázala, že my Češi, Moravané a Slezané, si naši zemi zasloužíme.

 

                                   

 

                                                                                Aneta Šupinová

 

FOTOGALERIE ZDE