základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 16.06. 2021 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

KAM AŽ DOHLÉDNEŠ?

 

Tři, dva, jedna startujeme…neslo se školní družinou v úterý 15. června. Prvňáčci odstartovali svůj let do vesmíru objevovat nové a nepoznané planety. K určení správného směru letu jim sloužila mapa, podle které cestovali za dobrodružstvím, mnohdy i nebezpečím. Seznamovali se s životem na jednotlivých planetách a plnili nelehké úkoly.

Ani se nenadáli a raketa přistála na hvězdárně. Podle mapy měl být právě tam ukryt hvězdný poklad. Ten, kdo neztratil odvahu, poklad objevil.

Vesmír je opravdu nekonečný, zjistili na závěr všichni.

 

https://vinohradskadruzina2.rajce.idnes.cz/Kam_az_dohlednes_%2C_SD_15.6.2021/

 

                                             Markéta Jílková