základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 05.03. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

JSME POŠESTÉ V ŘADĚ NA REPUBLICE

V konkurenci cca 1800 týmů z celé republiky jsme se opět probojovali na Republikové finále mezi 6 nejlepších týmů ČR. Kvalifikace nebyla ale nijak snadná, i když ani v jednom utkání jsme nepřipustili drama (Přerov 7:0, Hradec nad Moravicí 4:2). Soupeři ovšem byli kvalitní, bojovní a nebezpeční. Naše hra byla solidní, ale zdaleka ne ideální, hlavně vázlo jako vždy proměňování šancí a první kontakt s míčkem.

Pochvalu zaslouží všichni hráči za týmový a disciplinovaný výkon, vyzdvihnout zaslouží „nový hráč“ Kuba Nevařil a bojovník Kája Man. Na Republikové finále do Otrokovic jedeme ve čtvrtek 21.3. a uděláme maximum proto, abychom se znovu objevili v přímém přenosu ČT z finálového utkání. Soupeři ve čtvrtečních zápasech ve skupině: domácí Otrokovice 14:00 a Havlíčkův Brod 17:30.