základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 09.03. 2015 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Jarní prázdniny 2015

Jarní prázdniny si ve dnech 9. – 11.března zpestřilo sportem a výtvarným tvořením 83 dětí ve věku 7 – 15 let . Sportovní klub 1.AC Uh.Brod ve spolupráci se ZŠ Pod Vinohrady pro ně připravil 7. ročník jarního tábora se zaměřením na florbal a aerobik. Novinkou pro letošní ročník je pobyt malých výtvarníků, kteří svoji kreativitu rozvíjeli pod odborným vedením výtvarnice Petry Bzirské. Jejich denní činnost nejlépe vystihují přiložené fotografie.

První den měli účastníci sportovního tábora na programu soutěže ve florbalových dovednostech a nácvik společných skladeb v aerobiku. Rozehrány byly i první zápasy ve florbalovém turnaji.

 

FOTA FLORBAL ZDE:

 

FOTA AEROBIK ZDE:

 

FOTA VÝTVARKA ZDE: