základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 27.04. 2019 Autor článku Autor: admin .

Ivča Šupáková - hvězda superfinále

V rámci finálového turnaje ČEPS Cup navštívili naši nejmladší florbalisté i Superfinále florbalu  v Ostravské ČEZ Aréně. Kromě samotného utkání bylo zážitkem i setkání s nejlepší hráčkou Superfinále žen, bývalou žákyní naší školy a hráčkou 1.AC  Ivanou Šupákovou. Ivča v rozhodujícím zápase sezony zazářila, vstřelila 3 branky a výrazně tak pomohla týmu Vítkovic k celkovému vítězství 6:5. Ivči gratulujeme a  přejeme hodně dalších úspěchů. Těší nás, že na naší škole vyrostla tak vynikající hráčka, která může být vzorem pro mladší následovníky.

 

FOTOGALERIE FINÁLE ČEPS CUP 2019 NEJMLADŠÍ FLORBALISTÉ

 

https://www.zsvin.cz/clanek/2.-misto-vefinale-ceps-cupu