základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 10.10. 2018 Autor článku Autor: Mgr. Milena Dědková

IV.AB na dopravním hřišti

Velká část z nich si o sobě až do teď myslela, že „umí jezdit na kole“, tedy že pro ně není problém vyrazit na kole na silnici. Spousta názorných situací v silničním provozu ukázaných panem lektorem v učebně při dopravním hřišti, ale i nově zrekonstruované dopravní hřiště nabízející k řešení spoustu dopravních situací je vyvedlo z omylu.  Nyní už vědí, že jezdit bezpečně na kole na silnici neznamená jen z kola nespadnout, ale především dodržovat pravidla silničního provozu. Do jara mají čtvrťáci ještě dostatek času k osvojení si pravidel silničního provozu. Tehdy totiž navštíví dopravní hřiště znovu a budou mít příležitost na základě teoretické i praktické zkoušky získat svůj průkaz cyklisty. Tak hodně štěstí, čtvrťáci!

FOTO