základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 25.10. 2015 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

HUDEBNÍ ODPOLEDNE S JAKUBEM

Odpoledne plné zpívání, hraní na kytaru, tancování a různých pohybových kreací  zažily děti ze školní družiny v pátek 23.října. O hudební zábavu se postaral pan učitel Jakub Smítal, který na naší škole vyučuje hudební výchovu .  Pro děti si připravil kolotoč známých písniček, jako například  Když náladu máš, Okoř, Beskyde, Beskyde, Jede, jede mašinka, Otec Abrahám a mnoho dalších. O tom, že dětem nechybí hudební a pohybové nadání, nebylo pochyb… skvělá atmosféra byla důkazem toho, že děti mají pana učitele moc rády a že jeho hudební pořad dokáže velmi zaujmout.

S panem učitelem se ve školní družině budeme během školního roku občas setkávat a už se všichni moc těšíme na jeho nejen hudební program.

                                                                          Aneta Šupinová

 

FOTOGALERIE: