základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 26.06. 2024 Autor článku Autor: Mgr. Iva Frenzlová

Hromy, blesky v patách

Na středu 26.6.2024 jsme si naplánovali malý výlet. Přejeli jsme vlakem do nedalekého Újezdce, kde jsme chtěli původně navštívit retenční nádrž kousek od Sedlářova mlýna, pokochat se krásou tohoto místa, prohlédnout si tabule s přírodovědnou tématikou a v rozdělených týmech řešit úkoly zaměřené na chování za mimořádných okolností. Bohužel hned při příjezdu nás zastihl silný déšť a bouřka. Počasí nám tentokrát nepřálo, proto jsme museli zvolit náhradní řešení a úkoly řešit pod stříškou místního nádraží. Když se déšť trošku zmírnil, vyrazili jsme směrem do Těšova, posílili se limonádou a pak po staré cestě k Uherskému Brodu. Také cestou jsme řešili úkoly, ale tentokrát každý za sebe. Teď už bylo pro změnu velké vedro, a proto jsme se zastavili ještě na zmrzlinu. Užili jsme si prima společný den.

                                                                                                                                                                    7.B