základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 06.04. 2016 Autor článku Autor: admin .

Hejtman přijal vítězné florbalisty

V úterý 5.4. přijal hejtman Zlínského kraje pana Stanislav Mišák, společně s radními Ladislavem Kryštofem a Petrem Navrátilem, žáky naší školy -  nejlepší školní florbalové družstvo ČR 2016 v kategorii mladších žáků.  Při prezentaci se představitelé Zlínského kraje dozvěděli vše o cestě chlapců od okrskového kola až po vítězství v Republikovém finále v Benešově. Kromě gratulace a poděkování za vynikající reprezentaci kraje si chlapci vyslechli od pana hejtmana i jeho vzpomínky na školní a dětské sportovní zážitky. Původně plánované krátké přijetí se protáhlo na hodinové povídání ve velmi milé atmosféře. Příjemným překvapením bylo, že pan Mišák znal velmi dobře podrobnosti z finálového turnaje, některé z našich hráčů si pamatoval z přijetí v minulých dvou lech. S taškou plnou dárků hoši zakončili tuto slavnostní akci společným fotografováním a projížďkou Baovým výtahem.

Představitelé kraje poblahopřáli mladým florbalistům z Uherského Brodu k velkému úspěchu