základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 01.11. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Halloweenská nálada zavládla i u nás

Poslední říjnový den patřil v naší školní družině duchům, strašidlům, hromadě strachu, zábavy i stylovému pohoštění pro rodiče.

Přestože se Halloween slaví především v anglicky mluvících zemích, našel své příznivce i mezi našimi dětmi. A není se čemu divit! Strašidelná párty plná zábavy všechna strašidla, příšery, duchy i čarodějnice nesmírně bavila. Kdy jindy, než v tento den, může veškerá tato havě být strašlivě krásná… A hlavně naše děvčata s divokým make-upem doslova řádila a vytvářela ty pravé autentické vizáže.

 

A protože jsme velmi kreativní družina, nezaháleli u nás ani milovníci roztodivného tvoření. Dýně, pavouci, netopýři i duchové jsou ještě teď vidět všude kolem nás.

 

FOTA ZDE: